Serijoje iki keturių pergalių 3:2 vis dar priekyje „Knicks“.

Svečius išgelbėjo fenomenalus Tyrese'o Maxey žaidimas, kuris savo pasirodymą įprasmino įspūdingu tolimu metimu, kuris ne tik išplėšė pratęsimą, bet ir pratęsė Filadelfijos klubo sezoną.

Iš viso gynėjas pelnė 46 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Kita komandos žvaigždė Joelis Embiidas surinko trigubą dublį. Vidurio puolėjas pelnė 19 taškų, atkovojo 16 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Niujorko komandai neužteko 40 Jaleno Brunsono taškų, Joshas Hartas surinko 18, OG Anunoby pridėjo 17 taškų.

Šeštosios serijos rungtynės vyks Filadelfijoje.

Kitame mače Klivlando „Cavaliers“ namuose 104:103 (33:23, 15:24, 27:23, 29:33) nugalėjo Orlando „Magic“.

Serijoje iki keturių pergalių „Cavs“ išsiveržė į priekį 3:2.

Šeimininkams pergalę atnešė Evano Mobley blokas Franzui Wagneriui likus žaisti 6 sekundes ketvirtajame kėlinyje, o Donovanas Mitchellas ją įtvirtino pataikydamas du baudos metimus (104:100).

Paolo Banchero dar pataikė tolimą metimą, bet svečiai iš Orlando nebeturėjo daugiau laiko pakeisti įvykių aikštelėje.

Nugalėtojams D. Mitchellas pelnė 28 taškus, Darius Garlandas surinko 23, Maxas Strusas pridėjo 16 taškų, o Evanas Mobley užfiksavo dvigubą dublį – 14 taškų ir 13 atkovotų kamuolių.

„Magic“ komandai 39 taškus pelnė Paolo Banchero, Franzas Wagneris surinko 14, Jalenas Suggsas pridėjo 13 taškų.

Šeštosios serijos rungtynės vyks Orlande.

Tuo metu be Giannio Antetokounmpo ir Damiano Lillardo rungtyniaujanti Milvokio „Bucks“ atsisako mesti baltą rankšluosti serijoje.

Doco Riverso auklėtiniai namuose 115:92 (23:31, 30:17, 34:19, 28:25) sutriuškino Indianos „Pacers“.

Serijoje iki keturių pergalių 3:2 pirmauja Indianos klubas.

„Elnius“ į pergalę vedė Khrisas Middletonas ir Bobby Portisas pelnę po 29 taškus, Malikas Beasley surinko 18, o D. Lillardą pavaduojantis Patrickas Beverley užfiksavo dvigubą dublį – 13 taškų ir 12 rezultatyvių perdavimų.

„Pacers“ pritrūko svaresnio lyderių pasirodymo. Tyrese'as Haliburtonas pelnė 16 taškų, o Pascalis Siakamas liko su 12.

Myle'as Turneris pelnė 13 taškų, Andrew Nembhardas ir Obi Toppinas pridėjo po 12.

Šeštosios serijos rungtynės vyks Indianoje.