Vanagai namie 120:118 (22:44, 34:30, 34:22, 30:22) įveikė Bostono „Celtics“ (57-15) ir nutraukė 9 iš eilės varžovų pergalių seriją.

Antrojo kėlinio viduryje „Celtics“ traiškė varžovus 68:38. „Hawks“ pakilimas iš pelenų prasidėjo dar minėto kėlinio pabaigoje, kai šeimininkai pelnė 9 taškus be atsako ir sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 18.

Po pertraukos jie surengė dar vieną spurtą – 15:2 ir nuo varžovų atsiliko jau tik per vieną metimą – 75:78. Ketvirto kėlinio pradžioje „Hawks“ pirmą kartą išsiveržė į priekį, o pergalingu tapo De’Andre Hunterio tritaškis metimas, likus žaisti 9,2 sek. – 120:116.

„Hawks“: D. Hunteris 24, B. Bogdanovičius 22, D. Murray 19 (15 rez. perd.), V. Krejči 16, C. Capella 14 (12 atk. kam.), B. Fernando 13.

„Celtics“: J. Tatumas 37, J. Brownas 24, K. Porzingis 17, P. Pritchardas 15.

Kitame susitikime „Knicks“ savo žiūrovų akivaizdoje 124:99 (36:17, 23:25, 36:24, 29:33) nupūtė Detroito „Pistons“ (12-60).

Nugalėtojams gynėjas Donte DiVincenzo pelnė 40 taškų, pataikydamas 11 tritaškių iš 20. 11 pataikytų tolimų metimų – naujas „Knicks“ klubas rekordas, o 40 pelnytų taškų – paties D. DiVincenzo geriausias karjeros pasiekimas.

Mače intrigos nebuvo – „Pistons“ nė karto nepirmavo, o didžiausias skirtumas tarp komandų siekė 31 tašką.

„Knicks“: D. DiVincenzo 40, J. Brunsonas 28, B. Bogdanovičius ir M. McBride’as po 13, J. Hartas 11 (14 atk. kam., 10 rez. perd.).

„Pistons“: M. Sasseras 24, E. Fournier 15, J. Wisemanas (11 atk. kam.) ir M. Flynnas po 14.

Toliau pergales skina ir Hjustono „Rockets“ (36-35), kuris namie 110:92 (28:25, 19:26, 33:20, 30:21) nugalėjo Portlando „Trail Blazers“ (19-53) ir laimėjo 9 kartą iš eilės.

„Rockets“ pagal pergalių skaičių išsilygino su 10-oje vietoje esančia San Fransisko „Golden State Warriors“ komanda. Panašu, kad šios komandos ir kausis dėl paskutinės vietos Vakarų konferencijos įkrintamosiose varžybose.

„Rockets“ fiksuoja ilgiausią klubo laimėjimų seriją nuo 2019 m.

Buvęs žalgirietis Jockas Landale’as nugalėtojams surinko 17 taškų (4/4 dvit., 2/2 trit., 3/3 baud.) ir sugriebė 9 kamuolius.

„Rockets“: Ja. Greenas 27, J. Landale’as 17, F. VanVleetas 15, A. Thompsonas 12, D. Brooksas 11.

„Trail Blazers“: D. Bantonas 28 (11 atk. kam.), S. Hendersonas 15, T. Camara 12.