Dėl vietos atkrintamosiose kovojanti Vitorijos „Baskonia“ (17-14) išvykoje 101:94 (27:32, 21:25, 28:15, 25:22) palaužė „Palencia“ (5-26) kolektyvą.

Slogiai susitikimą pradėję baskai antro kėlinio pabaigoje atsiliko net 40:57, tačiau po ilgosios pertraukos mobilizavosi ir pakilo į šturmą.

Pirmuoju smuiku Baskijos komandoje grojo snaiperis Markusas Howardas su 36 taškais (8/15 tritaškiai).

Nedaug nuo jo atsiliko ir kapitonas T. Sedekerskis, kuris per 38 minutes sumetė 23 taškus (4/5 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 3/4 baudos), nusiėmė 12, o perėmė 2 kamuolius bei iškišo 1 rezultatyvų perdavimą.

23 pelnyti taškai ir 36 naudingumo balai – naujieji Tado karjeros rekordai ACB lygoje. Ankstesni geriausi jo pasiekimai buvo atitinkamai 22 taškai ir 35 efektyvumo balai.

Po šios pergalės „Baskonia“ pakilo į aštuntą turnyro lentelės poziciją.

Atėnų AEK (12-15) krepšininkai Graikijos lygos rungtynėse svečiuose apmaudžiai 79:81 (25:25, 18:16, 17:19, 19:21) nusileido Kardicos AS (10-17) ekipai.

Praėjusiame ture net 31 sušveitęs Mindaugas Kuzminskas šį kartą buvo itin kuklus.

34-erių metų puolėjas iš Lietuvos per 31 minutę sukrapštė tik 2 taškus (0/4 dvitaškių, 0/6 tritaškių, 2/2 baudos), sugriebė 9 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir suklydo 3 kartus.

M. Kuzminskui krepšys buvo tarsi užrištas – jis prametė visus 10 bandymų iš žaidimo.

Septintoje vietoje žengiančio AEK nuo nesėkmės neišgelbėjo 20 Jordano McRae taškų.

Nugalėtojams 22 taškus parūpino Ray'us McCallumas.