Lietuvio vedamos Salonikų PAOK (3-1) pajėgos namuose 76:74 (14:22, 25:15, 16:15, 21:22) įveikė Lisabonos „Benficą“ (1-3).

Nuo atsarginių žaidėjų kėdžių pakilęs atakuojantis gynėjas iš Lietuvos per kiek daugiau nei 28 minutes sušveitė 20 taškų (2/2 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 4/4 baudos), sugriebė 1 atšokusį kamuolį, iškišo 1 rezultatyvų perdavimą ir sukaupė 19 efektyvumo balų.

Lietuvis buvo tiek rezultatyviausias, tiek ir naudingiausias tarp nugalėtojų bei paskutinę minutę realizavo dvi baudas, taip įtvirtindamas saviškių pergalę.

Portugalijos atstovams 20 taškų pasiūlė Aaronas Broussardas.