34-erių metų puolėjas buvo praktiškai nesustabdomas, o jo vedamas Atėnų AEK (12-14) namuose 99:91 (29:28, 20:19, 29:21, 21:23) įveikė mačo favoritu laikytą Salonikų PAOK (10-16).

Į starto penketą ėjęs lietuvis per 34 minutes sušveitė 31 tašką (5/12, 6/9, 3/5 baudos), atkovojo 11, o perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 varžovo metimą ir sukaupė net 39 naudingumo balus.

M. Kuzminsko ranka nedrebėjo ir lemiamu metu. Paskutinėmis minutėmis jis smeigė tris tritaškius iš eilės, o iš viso per mažiau nei pusę ketvirto kėlinio sumetė 11 taškų.

Chassonas Randle'as šeimininkams pridėjo 22 taškus.

PAOK gretose išsiskyrė šviežios NBA patirties turintis Kevinas Porteris, įskraidinęs 28 taškus (36 naud. balai).