Intrigą žadėjo „Bucks“ ir Indianos „Pacers“ akistata, kadangi Milvokio klubui teko verstis be blauzdos traumą besigydančio lyderio Giannio Antetokounmpo.

Bet visus reikalus sutvarkė pastarojo pavaduotojas Damianas Lillardas. Gynėjas dar iki pertraukos demoralizavo „Pacers“, kurie buvo triuškinami 30 taškų skirtumu.

Per du kėlinius D. Lillardas suvertė 35 taškus ir nors vėliau nebepridėjo nė vieno, to visiškai pakako pergalei 109:94 (30:21, 39:21, 14:29, 26:23).

Priešininkų stovykloje 36 taškais ir 13 atkovotų kamuolių išsiskyrė puolėjas Pascalis Siakamas.

Reguliariajame sezone „Bucks“ Rytų konferencijoje užėmė trečią vietą (49/33), „Pacers“ buvo šešti (47/35).

„Bucks“: Damianas Lillardas 35, Khrisas Middletonas 23 (10 atk. kam.), Bobby Portisas 15 (11 atk. kam.), Brookas Lopezas 11;

„Pacers“: Pascalis Siakamas 36 (13 atk. kam.), Mylesas Turneris 17, T. J. McConnelis 10, Tyrese’as Haliburtonas 9 (8 rez. perd.).

Tuo metu geriausia reguliaraus sezono komanda Bostono „Celtics“ (64/18) 114:94 (26:21, 34:24, 31:14, 23:35) atvėsino aštuntą vietą Rytuose užėmusius Majamio „Heat“ (46/36).

Pastarieji vertėsi be Jimmy Butlerio, Terry Rozier ir Josho Richardsono, tad išteklių stokojo – nepirmavo nė minutės, paskutiniame kėlinyje buvo maigomi 34 taškų skirtumu ir tik pačioje pabaigoje pasirūpino padoresniu rezultatu.

Bostono žvaigždė Jaysonas Tatumas pasižymėjo trigubu dubliu: 23 taškais, 10 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų. Latvis Kristapas Porzingis buvo trečias pagal rezultatyvumą (18 taškų).

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 23, (10 atk. kam., 10 rez. perd.), Derrickas White’as 20, Kristapas Porzingis 18, Jaylenas Brownas 17;

„Heat“: Bamas Adebayo 24, Delonas Wrightas 17, Jaime Jaquezas 16, Tyleris Herro 11.

Tuo metu Vakaruose Lukos Dončičiaus ir Kyrie Irvingo duetas neištempė penktą vietą užėmusių Dalaso „Mavericks“ (50/32) akistatoje su laipteliu aukščiau finišavusiais Los Andželo „Clippers“ (51/31), kurie šventė pergalę 109:97 (34:22, 22:8, 31:34, 22:33).

Ir šiuo atveju galutinis rezultatas atrodo geriau nei įvykiai aikštėje – rungtynėms įpusėjus komandas skyrė 29 taškai.

Nors neturėjo traumuoto Kawhi Leonardo, nugalėtojai kliovėsi 28 taškus ir 8 rezultatyvius perdavimus surinkusiu Jamesu Hardenu, kuriam puikiai talkino kroatas Ivica Zubacas (20 taškų, 15 atkovotų kamuolių).

Slovėnas L. Dončičius „Mavericks“ atnešė 33 taškus ir 13 atkovotų kamuolių, K. Irvingas pridūrė 31 tašką.

„Clippers“: Jamesas Hardenas 28, Paulas George’as 22, Ivica Zubacas 20 (15 atk. kam.), Terance’as Mannas ir Russellas Westbrookas – po 13;

„Mavericks“: Luka Dončičius 33 (13 atk. kam.), Kyrie Irvingas 31, P. J. Washingtonas 11.